iPhone 16 bekleyenlerin dikkatine! Seriden ilk görüntüler geldi

Milyonlarca kişi iPhone 16 serisinin nasıl olacağını merak ederken seri ile ilgili ilk görüntüler ortaya çıktı. iPhone 16 Pro ve Pro Max ekranı büyüyecekken, düz modeller dikey kamera ile geliyor. Apple, Eylül ayında iPhone 16 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Geri sayımı başlatan şirket, iPhone 15 serisi ile önemli yenilikler sunmamasıyla eleştiri toplamıştı.

iPhone 16 maket tasarımı olduğu iddia edilen görüntüler sızdı. Milyonların merakla beklediği iPhone 16 serisine ait olduğu söylenen görüntüler teknoloji gündeminde yerini alırken dünyanın en çok tercih edilen telefon modellerinden birisi olan iPhone 16 serisinin paylaşılan ilk görüntüsü merak konusu oldu.

İLK GÖRÜNTÜLER SIZDIRILDI!

Bu görüntüler, iPhone 16 Pro Max’ten başlayarak yeni cihazlardan neler bekleyebileceğimizi gözler önüne seriyor. Daha önce belirtildiği gibi, standart modeller dikey kameralarla gelecek gibi duruyor. X’te yayınlanan görseller iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max olmak üzere dört modelin maket versiyonlarını gösteriyor. En dikkat çekici değişiklikler Pro modellerinin ekran boyutlarında oldu. Buna göre iPhone 16 Pro’nun 6,3 inç ve Pro Max’in ise 6,9 inç ekrana yer vereceği söyleniyor.

Sızdırılan cihazlar ayrıca iPhone 16 ve 16 Plus’ın sırasıyla 6,1 inç ve 6,7 inç ekrana sahip olacağını ortaya koydu. Ayrıca şu anda kullanılan çapraz kamera kurulumunun aksine, dikey bir kamera dizilimini benimseyeceğini gözler önüne serdi.

İlgili İçerikler  Telegram Profil Fotoğrafı Ayarları 3 adımda Nasıl Yapılır?
Yorum yapın