Nokia 25 yıl sonra geri dönüyor! Mayıs ayında tanıtıma çıkacak!

Nokia 3210 (2024) versiyonu ortaya çıktı. Tanıtımı ilk olarak 1999 tarihinde gerçekleşen akıllı telefonun Mayıs ayında yeniden tanıtılacağı açıklanırken detaylar milyonlarca kişi tarafından merak konusu oldu. Bir dönemin dev telefon markası Nokia yeni versiyonu ile 25 yıl aradan sonra yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

HMD Global, Nokia’nın ikonik tuşlu telefonlarını yenilemeye devam ederken şirketten gelen açıklama doğrultusunda  Nokia 3210 yeniden canlandırılacak. İlk olarak 1999 yılında piyasaya sürülen efsane model, renkli tasarımıyla büyük ses getiren Nokia 3210’un önümüzdeki ay yeniden tanıtılması bekleniyor.

25 YIL ARADAN SONRA MAYIS AYINDA TANITILACAK!

İnternete sızan bir lansman görseli, HMD Global’in Nokia 3210 (2024) versiyonu için planlarını gündeme getirirken yıl içerisinde yeniden tanıtımı gerçekleşecek olan cihaz, tasarım dilini koruyarak günümüze uyarlanacak. 3210’u unutulmaz kılan aynı düğme düzenine sahip olması gözlerden kaçmıyor.

Cihazın arka kasasının 2024 yılına uygun bir görünüme yer verdiği görülürken 3210’da bulunmayan ancak günümüz standartlarını karşılamak için gerekli olan arka kamera da dikkat çekiyor. HMD, retro tasarıma sadık kalırken bazı teknik iyileştirmeler yapmayı da unutmayacak gibi duruyor. Sızdırılan görselde cihazın 4G bağlantısı ve Bluetooth desteğine sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca eski modele göre pil ömründe artış yaşanacağı yazıyor.

HMD hem nostalji hem de kullanışlılığı bir arada sunmak istiyor gibi görünüyor. Bu da Nokia 3210 (2024) versiyonun yeniden gündem yaratabileceği anlamına geliyor. HMD, yeni cihazı bu Mayıs ayında raflara sunmak istiyor. Cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği belirsiz, ancak fiyatlandırması 100 dolar seviyesinde olacaktır.

İlgili İçerikler  Microsoft Windows Gezgini reklamlarını test ettiğini açıkladı
Yorum yapın