One UI 4.1 Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 FE’ye Çıkıyor

Şirket, One UI 4.1 Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 FE telefonlara çok beklenen One UI 4.1 güncellemesini yeni kullanıma vermeye başladığı için Samsung ara vermeye istekli değil gibi görünüyor. Şaşırtıcı olan şey, güncellemenin bu telefonlara çıkması değil, Samsung’un tüm telefonların en son güncellemeyi şirketin bu güncellemeleri sunması mümkün olan en kısa sürede çalıştırdığından emin olmaya gerçekten kararlı olmasıdır.

One UI 4.1 Galaxy Note 20 ve S21 FE Artık Bir UI 4.1 Güncellemesi Alıyor

One UI 4.1 lansmanı şu anda Galaxy Note 20 4G, Note 20 5G ve Note 20 Ultra 5G’nin küresel varyantlarını kullanan Exynos 990 için gerçekleşiyor. Güncelleme, N98xxXXU3FVC5 yapı numarasıyla birlikte geliyor ve Mart 2022 için Android güvenlik yamalarına sahip. Şimdiye kadar, güncelleme sadece Avrupa’da canlı, ancak en son yazılım güncellemesinin diğer bölgelerde de canlı yayına gittiğini görmemiz an meselesi.

One UI 4.1 Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 FEye Cikiyor
One UI 4.1 Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 FE’ye Çıkıyor

Galaxy S21 FE için, One UI 4.1 güncellemesi Mart 2022 güvenlik yamalarını getiriyor, ancak Galaxy Note 20 serisinin aksine, güncelleme şu anda yalnızca ABD’deki taşıyıcı kilitli varyanta kullanıma undalanıyor ve yapı numarası G990USQU2CVC3. Güncelleme şu anda yalnızca T-Mobile, Spectrum Mobile ve Xfinity Mobile kullanıcıları için kullanılabilir.

Resmi değişiklik listesine göre, Samsung telefonlara kullanıma süzen yapılar, Oyun Optimizasyonu Hizmeti ile ilgili kutudan çıkmadan. Ayrıca, Samsung bu güncellemede önyükleyici sürümünü artırmış değil, çünkü isterseniz hala uyumlu bir sürüme düşürebilirsiniz.

Bir Galaxy Note 20 veya Galaxy S21 FE’niz varsa, ayarlara gidebilir ve güncellemeyi kontrol edebilir veya sadece OTA bildirimini bekleyebilirsiniz.

İlgili İçerikler  Netflix şifre paylaşımı istemiyor! Hane dışında kalanlar ödeme yapacak
Yorum yapın