Spotify Camp Nou oldu! Spotify Barcelona’ya sponsor oldu

Spotify ve FC Barcelona, Temmuz 2022’den itibaren dört yıllık bir ortaklık açıkladı. Müzik platformu, logolarını erkek ve kadın takım oyun formalarının yanı sıra antrenman formalarına da asacak. Sponsorluğun bir parçası olarak Katalan ekibi de stadyumunu Spotify Camp Nou olarak yeniden adlandırıyor.

Spotify Camp Nou

Spotify Barcelona’nın resmi sponsoru oldu!
Spotify Camp Nou oldu! Spotify Barcelona’ya sponsor oldu

İsveçli şirketin Freemium İş Direktörü Alex Norstrom’a göre, bu ortaklığın nedeni “çok basit” – hayranları her türden sanatçıyla birleştirmekle ilgili. “Spotify’daki Barcelona taraftarları ve ses severler, müzik ve futbol dünyaları arasında köprü kuran, küresel olarak birbirine bağlı büyük bir topluluk oluşturmak için bir araya gelecek” diye ekledi.

Bu kelime dizisi, pazarlama konuşmasının ötesine hiçbir şey ifade etmiyor, ancak Spotify ayrıca “sanatçının Barselona’nın küresel hayran topluluğuyla etkileşime girmesi için yeni bir platform” sözü verdi.

Spotify Barcelona’nın resmi sponsoru oldu!
Spotify Camp Nou oldu! Spotify Barcelona’ya sponsor oldu

Spotify Barcelona’ya sponsor oldu

Basitçe söylemek gerekirse, Spotify, Barcelona’nın dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi çeken oyunlarına bahis oynuyor ve bu, marka bilinirliğini daha da artırmaya yardımcı olacak. Sahanın yanında görüntülenen dijital reklamda coğrafi hedefli ilgili sanatçılar sergilenecektir – Avrupa’daki kullanıcılar bir sanatçı görebilirken, Hindistan’daki izleyicilere yerel olarak farklı bir mesaj iletilebilir.

Finansal detaylar her iki taraf tarafından da açıklanmadı, ancak FC Barcelona halka açık bir şirkettir, bu nedenle takım finansal sonuçlarını yayınladığında sayı eninde sonunda ortaya çıkacaktır.

İlgili İçerikler  Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır? 2024
Yorum yapın