Car Parking 3d Para Kodu 2024 (Güncel)

Car Parking 3d Para Kodu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Car Parking 3D, çok sevilen bir araç park etme simülasyonudur.  Oyunda araçlarınızı ustalıkla park ederek bölümleri tek tek geçmenin yanı sıra aynı zamanda oyun içi parayla çeşitli geliştirmeler yapmak da mümkündür.

Oyuncuların bu oyunda kullanabilecekleri bir para kodu bulunmakta ve Car Parking 3d para kodu sayesinde oyuncular diledikleri kadar oyun içi paraya sahip olarak dilediği geliştirmeyi gerçekleştirebilmektedir.

Oyunda daha hızlı bir şekilde para kazanmanıza yardımcı olacak para kodu ve diğer Car Parking 3d kod seçenekleri pek çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Car Parking 3d Para Kodu

Car Parking 3d Kodları

Car Parking 3d kodları sayesinde oyuncular, oyun içerisinde araç, para ve pek çok farklı özellik için çeşitli kodları kullanarak ücretsiz bir şekilde istediklerine sahip olabilmekte ve hızla yükselebilmektedir.

Kodlar oyun güncellendikçe sürekli olarak güncellenmekte ve en güncel kodlar Car Parking 3D oyuncularına sunulmaktadır. Kişiler ihtiyaç duyduğu özellik için o özelliği elde edebilmesini sağlayan kodları kolayca kullanabilmektedir.

Özellikle oyunda yavaş yavaş yükselmek ve çeşitli kilitleri açmak yerine oyunu en heyecanlı şekilde ve dilediği her şeye sahip olarak oynamak isteyen oyuncular için bu kodlar oyunu oldukça eğlenceli bir hale getirmektedir. Car Parking 3d kodları arasında şunlar yer almaktadır.

Supra   car-dpupy
Bugatticar-prmh4
Tır         car-24dhs
Ferraricar-fr54g
Tofaş    car-teneke1
GTR      car-epmgtr
Doblo   car-ytrn2
S2000  car-tkl33
BMW   car-b2w
Paramny-9jpc9
Paramny-xt99a
Paramny-682hm
Paramny-gjkar
Car Parking 3d Para Kodu

Car Parking 3D Para Kodu Hilesi

Car Parking 3D oyununda kullanabileceğiniz para kodu hilesi sayesinde oyunda parayla açılan kilitli özellikleri ve araçları kolayca açabilirsiniz. Car Parking 3d para kodu arayan oyuncular için bu kodlar şöyledir.

 • mny-9jpc9
 • mny-682hm
 • mny-xt99a
 • mny-gjkar
İlgili İçerikler  Silent Hill, Söylentilere Rağmen Konami Ticari Markayı Yeniledi

Car Parking 3D Para Kodu Yeni

Car Parking para kodu sürekli olarak yenilenmekte ve bu sayede kişiler çeşitli aralıklarla oyunda bu kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde oyun içi para kazanabilmektedir. Özellikle geçersiz olan pek çok para kodu bulunmakta ve bu nedenle de oyuncular yeni kodları merak etmektedir.

Car Parking 3D Bugatti Kodu (car-prmh4)

Car Parking 3D oyununda en özel araçlardan biri olan Bugatti’ye sahip olmak isteyen oyuncuların bu aracı kolayca kullanabilecekleri bir Car Parking 3D Bugatti kodu bulunmaktadır. Car Parking 3D oyunu, oyun severler arasında popülerliğini koruyan bir oyundur.

Oyunda bu özel kodu kullanmak ise oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. “car-prmh4” Bugatti kodunu kullanarak Bugatti’nize en hızlı şekilde sahip olabilir kullanabilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Car Parking 3d Para Kodu
Car Parking 3d Para Kodu

Car Parking 3d Araba Kodları Nasıl Kullanılır?

Car Parking 3D oyununda yer alan araba kodları oyun geliştiricileri veya mod yapımcıları tarafından belirlenen özel kodlardır. Belirli araçları açmak veya özelleştirmek için kullanılabilmektedir. Oyunda pek çok farklı araba türü bulunmakta ve bu nedenle pek çok farklı araba kodu bulunmaktadır.

Car Parking 3d oyununda araba kodlarını kullanmak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir.

 • Car Parking 3D Online oyununu açın.
 • Ardından sağ köşedeki “Para Kazan” simgesine tıklayın.
 • Açılan sayfada “Kodu buraya gir” kısmına kopyaladığınız kodu girin.
 • Son olarak “AL” butonuna dokunun ve kodu aktif hale getirin.

Car Parking 3d Para Kodu Ne İşe Yarar?

Car Parking 3d para kodları, oyuncuların bu oyunda kolayca oyun içi para kazanabilecekleri ve bu sayede de rakiplerinden öne çıkabilecekleri kodlardır. Para kodu kullanan kişiler, kolayca paralarını yükselterek oyun içerisinde çeşitli özellikleri ve araçları kolayca açabilmektedir. Böylece oyunda diğer oyunculara göre hızla yükselmek mümkün olmaktadır.

İlgili İçerikler  GTA 5 Görev Gelmiyor Sorunu ve Çözümü

Video kaynağı

“Car Parking 3d Para Kodu 2024 (Güncel)” üzerine 9 yorum
 1. Car parking 3d para kodları çok işime yaradı. Detaylı bir bilgilendirme olmuş. Harika.

  Yanıtla
  • Beğendiğiniz için teşekkür ederim. Sizlere yararlı olmak için çalışıyoruz.

   Yanıtla
  • Ben Android’de kodu denediğimde car parking 3d bugatti araba kodu çalışmaktadır. Kodu bu şekilde car-prmh4 girmeniz gerekiyor.

   Yanıtla
  • Beğenmeniz bizleri çok memnun ediyor. Sizlere yararlı olmak için çalışıyoruz.

   Yanıtla
Yorum yapın