Postegro Kaldırıldı Mı?

Postegro kaldırıldı mı sorusu birçok uygulama düşkünleri tarafından merak edilen bir konudur. İlk olarak Postegro nedir, ne işe yarar ona bakalım. Postegro genel olarak Instagram platformunda gizli hesap kullanan kişileri takip edilmeseler bile gizli hesapları açarak gösteren uygulamadır.

pontegro kaldirildi mi
pontegro kaldırıldı mı

Fakat Instagram platformu gizliliğe çok önem vermesinden ötürü Postegro ve bu tarz uygulamaların var olmasına izin vermiyor. Her ne kadar günümüzde yüz binlerce kullanıcısı olsa bile son zamanlarda yeniden kapatıldı ve kişilerin erişimlerine izin verilmez hale geldi.

Postegro Kaldırıldı Mı? Postegro Giriş

Postegro giriş nasıl yapılır, farklı bir yolu var mı gibi konular da merak edilir. Genel olarak Postegro ile giriş yapmak için kişilerin erişimlerine açılması gerekir. Her ne kadar aktif bir şekilde kapatılsa bile yine de domain kısımlarında değişiklik yaparak farklı bir isim ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ülkemizde yasal bir şekilde kullanmaya izin verilmezken bir yandan da güvenilirlik alanında endişelerin yer alması bireylerin bu alanlardan uzak kalmalarına neden olmaktadır.

Postegro Kaldırıldı Mı? Postegro Neden Yok?

Postegro neden yok sorusu kapatılmasından ve yeni adres alınana kadar BTK engeli yemesinden ötürüdür. Ülkemizde bu tarz uygulamaların kullanılmasına izin vermezken, Instagram platformu kendi açıklarını bulan bir uygulamanın varlığına asla izin vermiyor. Kişilerin özel hayat gizliliğini ihlal eden bir konu olmasından ötürü her ne kadar yüz binlerce kullanıcısı olsa bile yine de erişimleri kapatmaktadır.

Postegro Lili gibi farklı bir isim ile son zamanlarda bireylerin yanlarında yer almaya başlamıştır. Fakat birçok kişi normal web ile erişim sağlayamadıkları için de Postegro Lili APK versiyonlarını tercih etmektedir.

İlgili İçerikler  Silent Hill, Söylentilere Rağmen Konami Ticari Markayı Yeniledi

Android işletim sistemi olan cihazlarına APK Versiyonlarını kuran kişiler ücretli ya da ücretsiz olarak gizli hesapların fotoğraflarından beğenilerine, yorumlarından takipçilerine, storylerinden öne çıkan görsellerine kadar her şeye erişebilmektedir. Bir hesap takip edildiği anlarda nelerine erişim mümkünse takip etmeden de tüm her şeye erişim imkanı sunmaktadır. Bu yüzden birçok kişi kendileri için bu tarz uygulamaları kullanmayı tercih etmektedir.

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro yerine gelen uygulama hangisidir, var mı gibi birçok konu özellikle de eski sevgililerini ya da platonik aşık oldukları kişileri görmek isteyen kişiler tarafından merak noktası haline gelmektedir. Bu yüzden de bireyler her ne kadar kapatılan bir adres olsa bile yine de genel anlamda bu tarz uygulamaları araştırmaya devam etmektedir.

Belirli aralıklar ile yapılan denetlemeler ardından her ne kadar uygulama erişimleri kapatılmış olsa bile sürekli kullanıcıların istekleri üzerine aktif bir şekilde domain isimlerini değiştirerek öne çıkmaya devam etmektedir. Böylece herkes o an kendileri için en uygun olan adreslerde yer alabiliyor ve bu tarz hesapları incelemeye devam edebiliyor. Fakat özel hayatı ihlal etmesinden ötürü yasal olmadığını da bilmek gerekir.

Postegro yakın arkadaşlar da gösteriyor mu?

Instagram Arkadaş listenizde eğer profili gizli olan hesaplar varsa, uygulama sizin profilinizden o hesaplara erişmektedir.

Pontegro kaldırıldı mı sorusana cevap vermeye çalıştık. Sizler de görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

İnsagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Zamanlanmış Görevler Nasıl Kapatılır?

Facebook Tarihi, Facebook Nasıl Gelişti?

Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yorum yapın