Teknolojinin son harikası Dyson V16 ne zaman satışa çıkacak? İşte özellikleri ve fiyat listesi

Son yılların en popüler elektrikli süpürgesinden birisi de Dyson modelleri olurken Dyson V16 çıkış tarihi birçok kişi tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi arama motorları üzerinde ”Dyson V16 ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Dyson V16 ne zaman çıkacak? Dyson V16 özellikler nelerdir?

Dyson piyasada güçlü bir hakimiyet sürdürmeye devam ederken çıkarmış olduğu tüm ürünleriyle popüler olmaya devam ediyor. Son zamanların en çok tercih edilen elektrikli süpürge modellerini üretmeye devam eden Dyson V16 modeli ile gündeme geldi. Birçok kişi Dyson V16 çıkış tarihini ve özelliklerini merak etti.

DYSON V16 ÖZELLİKLERİ, FİYATI

Ev temizliğini çok daha keyifli hale getiren modelleriyle gündeme gelen Dyson bu defa V16 modeli ile gündemde yerini aldı. Birçok kişi Dyson V16 modelinin ne zaman çıkacağını merak ederken Dyson V16 gelişmiş özellikleri de merak konusu oldu. Kablolu süpürgelerinde ise A sınıfı enerji tüketimi ve özel elektrik koklama teknolojisi öne çıkan Dyson V16’da olması beklenen özellikler şu şekilde yer aldı;

  • Toz haznesinin daha geniş tutulmasıyla temizlik sıklığı azalacak.
  • Hızlı şarj ünitesi sayesinde kesintisiz temizlik imkanı sağlanacak.

Özelliklerinin yanı sıra Dyson V16 çıkış tarihi merak edilirken arama motorları üzerinde ”Dyson V16 ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtı araştırılmaya devam ediliyor. Dyson yetkililerine göre, Dyson V16’nın piyasaya çıkış tarihi Mart 2023 olarak planlanıyor. Türkiye’de ise Dyson V16’nın beklenen çıkış tarihi Mayıs 2023 olarak belirtiliyor. Dyson V16 ile ilgili herhangi bir fiyat açıklaması bulunmazken modelin fiyatının çıkış tarihinde netleşmesi bekleniyor.

İlgili İçerikler  QR Kod Nedir? 2022
Yorum yapın