Türkler üretti! Bu cihaz dik durmanızı sağlayacak yanlış duymadınız

Vatandaşların en büyük sorunlarından birisi olan, özellikle de masa başı çalışma hayatına sahip olanların hayatını kurtarak üretim yapıldı. Straight Plus dik durma sensörü yapay zekâ algoritmaları da kullanarak gün boyunca koltuğunuzda en doğru pozisyonda oturmanızı sağlama amacıyla geliştirilirken cihaz detayları ve fiyatı da merak konusu oldu.

ABD ve Nevşehir’de ofisleri olan Türk girişim Kodgem bir neslin en büyük sorunlarından birisi olan dik durma sorununu ortadan kaldıracak cihazı geliştirdi. Türk girişim Kodgem, büyük ilgi gören dik durma sensörünün yeni neslini kitle fonlama sürecine çıkarma kararı aldı. Straight Plus adındaki sensör aparatı ülkemizde satışa çıktı.

SATIŞ FİYATI VE ÖZELLİKLERİ BELLİ OLDU!

Straight Plus aksesuarı özel sensörler barındıran üçgen tasarımda bir cihaz olarak karşımıza çıkarken Türk üretimi cihazın detayları merak konusu oldu. Son zamanlarda özellikle de iş dünyasında en büyük sorunlardan birisi dik durma problemi olurken, kambur sorunu giderek artmaya devam ediyor. Duruş bozukluğunun önüne geçmesi beklenen cihazın özellikleri ve Türkiye satış fiyatı açıklandı.

Bluetooth 5.3 ile bağlantı kuran cihaz 10 güne kadar kullanılabilirken uygulama üzerinden günlük pozisyonlarınız hakkında istatistikler görebilir ve tavsiyeler alınabiliyor. Uygulama yapay zekâ destekli algoritmalar kullanılabiliyor. İlk nesil Straight sensörü ise biraz daha büyüktü ve yapay zekâ desteği olmazken Straight Plus dik durma sensörü ülkemizde 3999TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Yakın zamanda Kickstarter üzerinde destek aramaya başlayacak ve böylece daha fazla tüketiciye kendisini tanıtmış olacak.

İlgili İçerikler  Google Marka Birleşimi İçin Chromeos adını değiştirebilir
Yorum yapın