Apex Legends Mobil geliyor! iOS ve Android platformlarında olacak

Bir süredir Respawn Entertainment’ın oynaması ücretsiz battle royale nişancı oyununun mobil cihazlardaki küresel sürümüne doğru ilerlediğini biliyorduk ve şimdi geliştirici, Android ön kayıtları açıkken bu “yaz” iOS ve Android’de tam bir lansman hedeflediğini açıkladı. Apex Legends Mobil için çalışmalar sürüyor.

Apex Legends Mobil haberi gelmişti

Apex Legends’ın mobil sürüme geçiş haberi geçen Nisan ayında geldi ve Respawn, dokunmatik ekranlar için kolaylaştırılmış kontrollerin benzerlerini içeren özel olarak tasarlanmış bir sürüm olacağını doğruladı. Ayrıca konsollarından ve PC meslektaşlarından tamamen ayrıdır (bu sürümlerle çapraz oynama anlamına gelir), benzersiz savaş geçişleri, hatta yalnızca mobil haritalar ve oyun modları içerir.

Apex Legends Mobil geliyor! iOS ve Android platformlarında olacak
Apex Legends Mobil geliyor! iOS ve Android platformlarında olacak

Apex Legends Mobil test ediliyor

FPS oyunu için ilk test turu aynı ayın sonlarında başladı ve Hindistan ve Filipinler’deki sınırlı sayıda oyuncuya oyunla zaman kazandırdı. Ancak Respawn yakında Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya, Filipinler, Endonezya, Meksika, Peru, Arjantin ve Kolombiya’da sınırlı bölgesel lansmanlara başlayacağını duyurduğunda, bu yıl Şubat ayına kadar mobil sürümle ilgili daha önemli bir kelime ortaya çıkmadı.

Tüm bunlar bizi bugüne getiriyor ve Respawn’ın Apex Legends Mobile’a tam bir lansman vermeye neredeyse hazır olduğu ve geliştiricinin bu yaz piyasaya sürmeyi hedeflediği haberleri. Varışa hazırlık olarak, Android oyuncuları ilgilerini resmi web sitesi üzerinden ön kayıt yaptırabilirler (iOS ön kaydı daha sonra gelir) – önümüzdeki aylarda çeşitli kayıt kilometre taşlarında kilidi açılmış özel kozmetik öğeler verecek bir süreç.

İlgili İçerikler  Youtube Arama Geçmişinde Aramadığım Kişiler Çıkıyor
Yorum yapın