Silent Hill, Söylentilere Rağmen Konami Ticari Markayı Yeniledi

Konami, yeniden başlatmanın yolda olduğuna dair devam eden söylentiler arasında Silent Hill ticari markasını yeniledi.

Video Games Chronicle tarafından bildirildiği gibi, Reddit kullanıcısı LongJonSiIlver Frogger, Gradius, The Water Margin ve Tokimeki Memorial için yenilemelerin yanı sıra gelen güncellenmiş ticari markayı fark etti.

Silent Hill raporları ortaya çıktı

2021 boyunca Konami’nin yeni bir oyun üzerinde çalıştığına dair raporlar ortaya çıktı ve VGC yine en popüler franchise’larından bazılarının yeniden tasarlanmış sürümlerini planladığını bildirdi.

Silent Hill, Söylentilere Rağmen Konami Ticari Markayı Yeniledi
Silent Hill, Söylentilere Rağmen Konami Ticari Markayı Yeniledi

Diğer çeşitli raporlar, daha fazla oyunun geliştirilmekte olduğunu belirtti, ancak Konami durumun böyle olup olmadığı konusunda resmi bir açıklama yapmadı.

Franchise, 2014’teki P.T. Konami’nin Hideo Kojima ve Guillermo del Toro tarafından yönetilmesi amaçlanan Silent Hills adlı yeni bir oyunla alay etmek için oynanabilir teaser’ı piyasaya sürdüğü 2012’den beri uykudaydı, ancak birkaç ay sonra iptal edildi ve satıştan kaldırıldı.

Oyun serisinde, 1999 orijinali (IGN’in şaşırtıcı olduğunu söylediği) ve 2012’deki Silent Hill: Downpour (IGN’in kötü olduğunu söylediği) ile biten sekiz ana hat oyunu vardır.

Konami Soyun için ticari markasını yenilese de, Şubat ayında birinin sadece yayıncıyı trollemek için SilentHill.com satın aldığı gibi, diğer alanlarda o kadar başarılı değildi.

Web sitesi şimdi oyunun 2 ve 3’ün sanat yönetmeni Masahiro Ito’nun serinin ikonik kötü adamı Pyramid Head’i tasarladığı için pişman olduğunu söyleyen tek ve gerçek bir tweet’ini sergiliyor.

İlgili İçerikler  Instagram Eski Mesajları Geri Getirme
Yorum yapın