Artık herkes koluna bunu takacak! Yeni nesil Apple Watch geliyor çok daha ince olacak

Dünyanın en çok tercih edilen teknoloji devi Apple Watch serileri ile de oldukça sevilirken yeni nesil Apple Watch çıkış tarihi merak ediliyordu. Hem tasarımı hem de özellikleri ile oldukça dikkat çeken Apple Watch detayları belli oldu. Apple’ın bir sonraki Apple Watch’ların ana kartlarında yeni bir malzeme kullanacağı iddia edildi. Bu malzeme, saatin çok daha ince hâle gelmesini sağlayabilir.

10’uncu nesil Apple Watch için çalışmalarını sürdürmeye devam eden Apple Watch X ismiyle gelmesini beklediğimiz cihazın ne zaman çıkacağı birçok kişi tarafından merak ediliyordu. Türkiye’de satışı oldukça sık yapılan Watch serileri her anlamda kullanıcılarına kolaylık sağlamaya devam ederken Apple Watch yeni serisinin çıkış tarihi araştırma konusu oldu.

YENİ NESİL APPLE WATCH NE ZAMAN ÇIKACAK?

Birçok teknoloji sever arama motorları üzerinde ”Apple Watch yeni serisi ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Apple Watch çıkış tarihi merakla beklenmeye devam ederken Yeni Apple Watch için heyecanlı bekleyiş sürerken bugün sızıntılarıyla tanıdığımız DigiTimes tarafından yeni bir iddia ortaya atıldı. İddia, cihazın dış görünümünün değişebileceğini ortaya koyuyor.

İddiaya göre Apple, yeni akıllı saatin logic board’unda, yani ana kartında reçine kaplı bakır kullanmaya başlayacak. Bu yeni materyal, ana kartın çok daha incelmesine olanak tanıyacak. E tabii ki bu durum dış tasarıma da yansıyacak ve cihaz, daha ince olarak gelecek. Apple Watch yeni serisinin ne zaman çıkacağı ise net olarak bilinmiyor.

İlgili İçerikler  Dünyanın en hızlı internetine sahip ülkeler belli oldu! Türkiye bu listede bakın kaçıncı sırada
Yorum yapın