En iyi Akıllı Saat Önerileri 2022

En iyi akıllı saat,seçimi için işlevlerinin yardımıyla teknoloji kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Bugün, akıllı saat üreticileri akıllı saat üretimi konusunda çok temkinli davranıyorlar. Buna karşılık, donanım açısından oldukça yüksek bir seviyede akıllı saat pazarında yer almaya başladılar.

Öncelikle sadece üst segment kullanıcıları için uygun olan parlak akıllı saatler, bugün neredeyse tüm teknoloji kullanıcıları için uygundur. Bunun en önemli nedenleri elbette teknolojinin hızla gelişmesi ve akıllı saatlere olan ilgiydi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha uygun fiyatlı akıllı saatler üretilmeye başlandı. Ek olarak, akıllı saatlerin alaka düzeyi nedeniyle, teknoloji üreticileri akıllı saat pazarına girmeye başladı.

Buna karşılık günümüzde en iyi akıllı saat pazarında birçok teknoloji üreticisinin kullanıcıları ile buluştuğunu görüyoruz. Bunun teknoloji kullanıcıları için hem olumlu hem de olumsuz sonuçları vardır. Piyasadaki rekabet, kullanıcıların daha uygun fiyatlarla yüksek kaliteli akıllı saatler satın almalarını sağlar. Buna ek olarak, model sayısının oldukça büyük olması, bir akıllı saat almaya karar veren insanlar arasında kararsızlığa neden oluyor.

akilli-saat
akilli-saat

En İyi Akıllı Saat Çeşitleri

akilli-saat-öneri
akilli-saat-öneri

Honor Watch Magic

Honor Watch Magic zarif tasarımı ile insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Saatin 1,2 inç ekranı var. Ekran diğer parlak akıllı saatlere göre biraz küçük olmasına rağmen tasarımı ve uygun fiyatı ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Saat, Arm Cortex-M4 yonga setini içeriyor. 16 MB RAM ve 128 MB dahili depolama kapasitesine sahip saatin 178 mah bataryası bulunuyor. Saatin donanımı rakiplerine göre zayıf görünse de bu fiyat aralığında bir saat için oldukça yetkin.

Saatin kullanıcılarına sunduğu özelliklere bakarsak, işlemlerinizi telefon görüşmeleri ve mesaj yanıtlarına benzer şekilde gerçekleştiremeyeceğimizin farkındayız. Honor Watch Magic, kullanıcılarına spor ve günlük yaşamda kullanabilecekleri uygulamalar sunuyor.

İlgili İçerikler  Bilgisayarda Ekran Görüntüsü Almak

Xiaomi Mi İzle Lite

Xiaomi Mi Watch Lite, teknoloji devi Xiaomi ‘nin saatlerinden bir tanesidir. Saat, Apple Watch serisini oldukça fazla andırmaktadır.Tasarım ve özelliklere ek olarak, ülkemizde uygun fiyata satın alınabilecek en iyi saatlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat hakkında konuşursak, bu fiyat aralığındaki bir saat’den yüksek bir performans beklemek yanlış olur. Rakipleri arasında kendi fiyat aralığında, oldukça ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tasarımıyla da bir adım önünde olduğunu söyleyebiliriz.

Saat, günlük kullanım için müzik çalar kontrolü, telefonumu bul, zamanlayıcı gibi hemen hemen her parlak akıllı saatin sahip olduğu özelliklere sahiptir. Sağlık ve spor kategorisinde kalori takibi, uyku ekranı ve telemetre şeklinde kullananlar için çalışan temel uygulamalar da saat içinde yerini alıyor.

Bununla birlikte, bu fiyata sahip bir cihaz için, bu işlevlerin bulunmaması güzel bir başlangıç. Saati almak istiyorsan bunu bilmen gerekir.

N6 + Pro akıllı Saat

En iyi akıllı saatler, öneri listemizden. Ateş ölçer, kalp atış hızı monitörü ve EKG fonksiyonlarına sahiptir. Bluetooth üzerinden arama yapabilirsiniz. Ayrıca imajının Apple’ın bir serisine benzediğini de belirtmek gerekir.

Shenzhen’in Adımları: Evet

GPS (küresel konumlandırma sistemi): yok

Kalp ritmi ölçümü: Evet

Sesli arama: Evet

Su geçirmez: Evet

Düşük titreşim: Evet

Uyku İzleme: Evet

Uyumlu Marka: Evrensel

Akıllı Saatlerin Özellikleri Nelerdir?

en-iyi-akilli-saat-öneri
en-iyi-akilli-saat-öneri

Akıllı saatler günümüzde en çok kullanılan giyilebilir teknolojik cihazlardır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu cihazlar yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Bugün piyasada olan birçok smart watch modelleri özellikleri ile kullanıcılarına kullanım için önerilmekte. Ancak akıllı saat endüstrisinde ustalaşmakta çok iyi olmayanlar, akıllı saatlerin özelliklerinin ne olduğunu merak ediyorlar.

Akıllı saatler, piyasaya çıktıklarında, müzik çalar kontrolü ve çağrı kontrolü gibi temel özelliklere sahipti. Bu özellikler ilk akıllı saat modelleri için çok uygundu. Ancak bugün, parlak istihbarat izleme teknolojileri, kullanıcılarına daha gelişmiş özelliklerle bulunuyor.

İlgili İçerikler  Galaxy s21 ONE UI 4.1 güncellemesi geliyor

En önemlisi, teknoloji üreticileri akıllı saatlere spor modu ekledi. Bu sayede Akıllı Saat kullanıcıları akıllı saatlerini çeşitli spor dallarında kullanma fırsatı buldular. Daha sonra üreticiler bu saatlerin sağlık sektöründe de hizmet vermesi gerektiğini düşündüler. Bu nedenle, parlak akıllı saatler sağlıkla ilgili çeşitli uygulamalar eklemeye başladı.

Günümüzde, parlak akıllı saatler nabız ölçümünden vücut ısısı ölçümüne kadar çeşitli ölçümler yapabilir. Tabii ki, bu nitelikler her parlak istihbarat saatinde mevcut değildir. Bu noktada, smar twatches olan özellikleri değişen, saati düzeyine bakarak bile vardır.

Giriş seviyesi Parlak zeka saatleri genellikle bildirim ekranı, telesekreter, müzik çalar kontrolü gibi temel işlevlere sahiptir. Bu süre zarfında, genellikle gelişmiş sensörler mevcut değildir. Bu nedenle giriş seviyesi akıllı saatlerin çoğunda gelişmiş sağlık ve spor uygulamaları bulunmamaktadır.

Sitemiz içeriklerine ulaşa bilmek için Google üzerinden sitemize ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın