İnstagram’da artık herkes mesajlaşacak! Bu yeni özellik çok sevilecek

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram yeni özelliği ile gündeme geldi. Kullanıcılarına çok daha iyi bir deneyim yaşatmak amacıyla farklı güncellemelerini devreye sokan İnstagram’ın gelecek yeni özelliği birçok kişi tarafından merak konusu oldu. İnstagram’a gelecek bu yeni özellik ile birlikte birçok kişi daha fazla mesajlaşacak.

Günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından birisi de İnstagram olurken İnstagram kullanmayan kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar az. Aynı zamanda İnstagram kullanıcılarına yepyeni deneyimler sunmaya devam ederken İnstagram’ın bu yeni özelliği birçok kişi tarafından çok sevilecek.

İNSTAGRAM’A YENİ ÖZELLİK GELİYOR!

Uygulamayı her zaman daha da geliştirmeye devam eden İnstagram bu defa kullanıcılarına farklı bir deneyimle gelecek. Dünyanın en popüler sosyal ağları arasında yer alan Instagram’ın, mesajlaşmayı kolaylaştıracak yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından tespit edilen bu yeni özellik, kullanıcıların profillerinde kendini gösterecek.

Instagram’ın en güncel sürümünde bir kullanıcının profiline girerseniz ” Takiptesin” ve Mesaj” şeklinde seçenek görürsünüz. Tespit edilen yeni özellik, bu kısmı tamamen kaldırıyor. Bunun yerine mesaj göndermenizi sağlayacak bir baloncuk gelecek.  Bu yeni özellik kullanıcıların birbirlerine çok daha kolay şekilde mesaj gönderebilmelerini sağlayacak.

d9103766eef8808bd373def1d3ad36f52dde1ca3

Gelecek yeni özellik ile birlikte İnstagram yukarıdaki şekilde görüntülenecek. Sohbet balonunun hemen sol tarafında, bir kamera simgesi bulunacak. Kullanıcı, bu buton üzerinden fotoğraf ve video gönderimi de yapabilecek.

İlgili İçerikler  Bilgisayarı Otomatik Kapatma Nasıl Yapılır?
Yorum yapın